Servicii de remediere a avariilor la reţelele de apă în zona metropolitană Iași-Sud
Apavital SA IasiTED 660519-2026
4 627 150 lei1 lot, 1 an
mar. 3 nov.15:00 à Bucharest
5jours
Iasi, Roumanie
Apavital SA IasiTED 660519-2026
Apavital SA IasiSICAP SCN1181102
Apavital SA IasiSICAP SCN1181108
Apavital SA IasiSICAP SCN1181216
Apavital SA IasiSICAP SCN1181482
Apavital SA IasiSICAP SCN1181214
| Publié | Appel d’offres | Lauréat | Prix | Offres | Fin |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 oct. 2026 | Fitinguri | Valrom Industrie | 46 220 145 lei | 1 | 17 sept. 2028 |
| 9 oct. 2026 | Achiziție serviciu transmitere de date în erp-ul entității contractante pentru module de … | Vestra Industry S.r.l. | 13 099 427 lei | 1 | 1 août 2029 |
| 8 oct. 2026 | Achiziția de produse software Microsoft, prin subscripție/închiriere, pentru asigurarea m… | Crayon Software Experts Romania S.r.l. | 6 373 002 lei | 2 | 4 sept. 2029 |
| 7 oct. 2026 | Prestare de service total aferent echipamentelor de imprimare, copiere, fax de la sediul … | Aliant Business Solutions | 7 004 493 lei | 2 | 17 sept. 2028 |
| 1 oct. 2026 | Armături | Vestra Industry S.r.l. | 26 211 126 lei | 1 | 25 mai 2028 |
| 30 sept. 2026 | Servicii de dezinfectie strat filtrant si indepartare biofilm si alge de pe peretii rezer… | S.C.Mosslein S.R.L. | 8 363 608 lei | 1 | 1 sept. 2029 |
| 25 sept. 2026 | Fitinguri | Valrom Industrie | 45 998 095 lei | 1 | 17 sept. 2028 |
| 8 sept. 2026 | Achiziție serviciu transmitere de date în erp-ul entității contractante pentru module de … | Vestra Industry S.r.l. | 12 863 270 lei | 1 | 1 août 2029 |
| 3 sept. 2026 | Servicii de dezinfectie strat filtrant si indepartare biofilm si alge de pe peretii rezer… | S.C.Mosslein S.R.L. | 6 272 706 lei | 1 | 14 août 2029 |
| 3 sept. 2026 | Extindere rețele de apă și rețele de canalizare în comuna Dobrovăț, jud. Iași | Dmt Home Residence S.r.l. | 25 007 942 lei | 21 | 2 mars 2028 |
| 3 sept. 2026 | Utilaje retea canalizare | Titan Technik AG S.r.l. | 1 948 700 lei | 1 | 26 août 2027 |
| 2 sept. 2026 | Conducte de polietilenă de Înaltă Densitate ( PEHD ) | Carmin Popstar Prod | 47 595 245 lei | 5 | 17 août 2028 |
| 2 sept. 2026 | Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule | Romdav | 389 113 334 lei | 1 | 10 nov. 2027 |
| 2 sept. 2026 | Prestare de service total aferent echipamentelor de imprimare, copiere, fax de la sediul … | Aliant Business Solutions | 9 384 980 lei | 2 | 17 sept. 2028 |
| 1 sept. 2026 | Aparate de masura control si detectii pierderi apa | Envirotronic | 2 404 000 lei | 1 | 25 août 2027 |
| 25 août 2026 | Solutii pentru tratarea apei potabile si reziduale lot 1-6 | Chimcomplex S.a. Borzesti | 2 725 700 lei | 1 | 4 août 2027 |
| 21 août 2026 | Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule | Romdav | 260 352 974 lei | 1 | 10 nov. 2027 |
| 11 août 2026 | Achiziție serviciu transmitere de date în erp-ul entității contractante pentru module de … | Vestra Industry S.r.l. | 12 629 144 lei | 1 | 1 août 2029 |
| 24 juil. 2026 | Armături | Vestra Industry S.r.l. | 25 947 613 lei | 1 | 25 mai 2028 |
| 20 juil. 2026 | Fitinguri | Valrom Industrie | 42 853 873 lei | 1 | 18 sept. 2027 |
| 8 juil. 2026 | Achiziție serviciu transmitere de date în erp-ul entității contractante pentru module de … | Vestra Industry S.r.l. | 12 396 242 lei | 1 | 1 juil. 2029 |
| 15 juin 2026 | Solutii pentru tratarea apei potabile si reziduale - reactiv : acid silicic aluminat | S.C.Mosslein S.R.L. | 770 000 lei | 1 | 9 juin 2027 |
| 12 juin 2026 | Achiziția de produse software Microsoft, prin subscripție/închiriere, pentru asigurarea m… | Crayon Software Experts Romania S.r.l. | 6 171 631 lei | 2 | 26 mai 2029 |
| 11 juin 2026 | Achiziția de produse software Microsoft, prin subscripție/închiriere, pentru asigurarea m… | Crayon Software Experts Romania S.r.l. | 5 153 973 lei | 2 | 26 mai 2029 |
| 11 juin 2026 | Conducte de polietilenă de Înaltă Densitate ( PEHD ) | Carmin Popstar Prod | 47 474 469 lei | 5 | 2 juin 2028 |
| 9 juin 2026 | Armături | Vestra Industry S.r.l. | 25 376 166 lei | 1 | 25 mai 2028 |
| 9 juin 2026 | Achiziție serviciu transmitere de date în erp-ul entității contractante pentru module de … | Vestra Industry S.r.l. | 12 164 351 lei | 1 | 1 juin 2029 |
| 3 juin 2026 | Produse de balastiera si de cariera | Tatarca Serpentin S.r.l. | 2 011 900 lei | 5 | 25 mai 2027 |
| 27 mai 2026 | Contoare de apă și accesorii | Vestra Industry S.r.l. | 3 057 329 lei | 1 | 15 mai 2027 |
| 22 mai 2026 | Fitinguri | Valrom Industrie | 42 223 700 lei | 1 | 14 mai 2028 |
Source : avis d’attribution sur TED.
SIMAP: Ceci n’est pas une publication officielle. Seules les données publiées sur www.simap.ch font foi. L’utilisation des données SIMAP est soumise à ses conditions.