Water network damage remediation services in the Iași-Sud metropolitan area
Apavital SA IasiTED 660519-2026
4,627,150 lei1 lot, 1 year
Tue 3 Nov15:00 in Bucharest
5days
Iasi, Romania
Apavital SA IasiTED 660519-2026
Apavital SA IasiSICAP SCN1181102
Apavital SA IasiSICAP SCN1181108
Apavital SA IasiSICAP SCN1181216
Apavital SA IasiSICAP SCN1181482
Apavital SA IasiSICAP SCN1181214
| Published | Tender | Winner | Price | Bids | Ends |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 Oct 2026 | Fitinguri | Valrom Industrie | 46,220,145 lei | 1 | 17 Sep 2028 |
| 9 Oct 2026 | Achiziție serviciu transmitere de date în erp-ul entității contractante pentru module de … | Vestra Industry S.r.l. | 13,099,427 lei | 1 | 1 Aug 2029 |
| 8 Oct 2026 | Achiziția de produse software Microsoft, prin subscripție/închiriere, pentru asigurarea m… | Crayon Software Experts Romania S.r.l. | 6,373,002 lei | 2 | 4 Sep 2029 |
| 7 Oct 2026 | Prestare de service total aferent echipamentelor de imprimare, copiere, fax de la sediul … | Aliant Business Solutions | 7,004,493 lei | 2 | 17 Sep 2028 |
| 1 Oct 2026 | Armături | Vestra Industry S.r.l. | 26,211,126 lei | 1 | 25 May 2028 |
| 30 Sep 2026 | Servicii de dezinfectie strat filtrant si indepartare biofilm si alge de pe peretii rezer… | S.C.Mosslein S.R.L. | 8,363,608 lei | 1 | 1 Sep 2029 |
| 25 Sep 2026 | Fitinguri | Valrom Industrie | 45,998,095 lei | 1 | 17 Sep 2028 |
| 8 Sep 2026 | Achiziție serviciu transmitere de date în erp-ul entității contractante pentru module de … | Vestra Industry S.r.l. | 12,863,270 lei | 1 | 1 Aug 2029 |
| 3 Sep 2026 | Servicii de dezinfectie strat filtrant si indepartare biofilm si alge de pe peretii rezer… | S.C.Mosslein S.R.L. | 6,272,706 lei | 1 | 14 Aug 2029 |
| 3 Sep 2026 | Extindere rețele de apă și rețele de canalizare în comuna Dobrovăț, jud. Iași | Dmt Home Residence S.r.l. | 25,007,942 lei | 21 | 2 Mar 2028 |
| 3 Sep 2026 | Utilaje retea canalizare | Titan Technik AG S.r.l. | 1,948,700 lei | 1 | 26 Aug 2027 |
| 2 Sep 2026 | Conducte de polietilenă de Înaltă Densitate ( PEHD ) | Carmin Popstar Prod | 47,595,245 lei | 5 | 17 Aug 2028 |
| 2 Sep 2026 | Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule | Romdav | 389,113,334 lei | 1 | 10 Nov 2027 |
| 2 Sep 2026 | Prestare de service total aferent echipamentelor de imprimare, copiere, fax de la sediul … | Aliant Business Solutions | 9,384,980 lei | 2 | 17 Sep 2028 |
| 1 Sep 2026 | Aparate de masura control si detectii pierderi apa | Envirotronic | 2,404,000 lei | 1 | 25 Aug 2027 |
| 25 Aug 2026 | Solutii pentru tratarea apei potabile si reziduale lot 1-6 | Chimcomplex S.a. Borzesti | 2,725,700 lei | 1 | 4 Aug 2027 |
| 21 Aug 2026 | Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule | Romdav | 260,352,974 lei | 1 | 10 Nov 2027 |
| 11 Aug 2026 | Achiziție serviciu transmitere de date în erp-ul entității contractante pentru module de … | Vestra Industry S.r.l. | 12,629,144 lei | 1 | 1 Aug 2029 |
| 24 Jul 2026 | Armături | Vestra Industry S.r.l. | 25,947,613 lei | 1 | 25 May 2028 |
| 20 Jul 2026 | Fitinguri | Valrom Industrie | 42,853,873 lei | 1 | 18 Sep 2027 |
| 8 Jul 2026 | Achiziție serviciu transmitere de date în erp-ul entității contractante pentru module de … | Vestra Industry S.r.l. | 12,396,242 lei | 1 | 1 Jul 2029 |
| 15 Jun 2026 | Solutii pentru tratarea apei potabile si reziduale - reactiv : acid silicic aluminat | S.C.Mosslein S.R.L. | 770,000 lei | 1 | 9 Jun 2027 |
| 12 Jun 2026 | Achiziția de produse software Microsoft, prin subscripție/închiriere, pentru asigurarea m… | Crayon Software Experts Romania S.r.l. | 6,171,631 lei | 2 | 26 May 2029 |
| 11 Jun 2026 | Achiziția de produse software Microsoft, prin subscripție/închiriere, pentru asigurarea m… | Crayon Software Experts Romania S.r.l. | 5,153,973 lei | 2 | 26 May 2029 |
| 11 Jun 2026 | Conducte de polietilenă de Înaltă Densitate ( PEHD ) | Carmin Popstar Prod | 47,474,469 lei | 5 | 2 Jun 2028 |
| 9 Jun 2026 | Armături | Vestra Industry S.r.l. | 25,376,166 lei | 1 | 25 May 2028 |
| 9 Jun 2026 | Achiziție serviciu transmitere de date în erp-ul entității contractante pentru module de … | Vestra Industry S.r.l. | 12,164,351 lei | 1 | 1 Jun 2029 |
| 3 Jun 2026 | Produse de balastiera si de cariera | Tatarca Serpentin S.r.l. | 2,011,900 lei | 5 | 25 May 2027 |
| 27 May 2026 | Contoare de apă și accesorii | Vestra Industry S.r.l. | 3,057,329 lei | 1 | 15 May 2027 |
| 22 May 2026 | Fitinguri | Valrom Industrie | 42,223,700 lei | 1 | 14 May 2028 |
Source: award notices on TED.
SIMAP: This is not an official publication. The data published on www.simap.ch are authoritative. SIMAP data use is subject to its terms.