Ajuntament de Santa SusannaPLACSP 20669652
Catering contracts in Spain
36 open tenders
Email me new onesDepartament d'Educació i Formació ProfessionalPLACSP 20733848
Ajuntament de VilabertranPLACSP 20651188
Centres educatius - Serveis Territorials al BarcelonèsPLACSP 20751301
Ajuntament de Sant Boi de LlobregatPLACSP 20685162
Ajuntament de CastellbisbalPLACSP 20783835
Dirección General de Renfe Viajeros Sociedad Mercantil Estatal, MadridPLACSP 20744082
Fundació Privada Institut de Formació Contínua de la Universitat de Barcelona (IL3-UB)(M.P.)PLACSP 20751824
Centres educatius - Serveis Territorials a TarragonaPLACSP 20783771
Ajuntament de Barberà de la ConcaPLACSP 20685175
Departament d'Educació i Formació ProfessionalPLACSP 20792250
Gestió de Serveis Sanitaris, LleidaTED 680105-2025
Ajuntament de CambrilsPLACSP 20783635
Ajuntament de Santa OlivaPLACSP 20783769
Ajuntament de GarrigolesPLACSP 20783724
Conselh Generau d'Aran, No constaTED 716174-2026
Ajuntament d'Esplugues de LlobregatPLACSP 20693254
Ajuntament de TorellóPLACSP 20693246
SIMAP: This is not an official publication. The data published on www.simap.ch are authoritative. SIMAP data use is subject to its terms.