Public tenders in Spain
445 open tenders
Ajuntament de SabadellPLACSP 20751897
Ajuntament de MataróPLACSP 20751511
Ajuntament de CastellbisbalPLACSP 20733960
Ajuntament de VallsPLACSP 20733998
Ajuntament de Sant Vicenç de TorellóPLACSP 20701442
Ajuntament de Sant Fruitós de BagesPLACSP 20734003
Centres educatius - Serveis Territorials al BarcelonèsPLACSP 20733872
Institut Municipal d'Hisenda de BarcelonaPLACSP 20751326
Ajuntament de Manlleu - Junta Govern LocalPLACSP 20751313
Ayuntamiento de Mataró, MataroTED 692138-2026
Gerencia de Fraternidad Muprespa - Mútua Colaboradora con la Seguridad Social nº 275, MadridTED 684549-2026
Ajuntament de Sant Adrià de Besòs, No constaTED 675201-2026
Dirección General del Instituto de Mayores y Servicios Sociales, MadridTED 723797-2026
Gerencia del Consorcio de Prevención, SevillaTED 734906-2026
SIMAP: This is not an official publication. The data published on www.simap.ch are authoritative. SIMAP data use is subject to its terms.