"Uzdrowisko Rabka" Spółka Akcyjna, Rabka-ZdrójBZP 2026/BZP 00502283
Risultati
15.225 appalti aperti
Gmina Miejska BartoszyceBZP 2026/BZP 00485794
Szpitale Pomorskie Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, GdyniaBZP 2026/BZP 00494224
Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu, Nowy SączBZP 2026/BZP 00489551
Świętokrzyskie Centrum Onkologii, KielceBZP 2026/BZP 00497663
Nadleśnictwo Jamy, RogóźnoBZP 2026/BZP 00488770
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos (PV), KaunasTED 659431-2026
Prienų globos namaiCVP IS 10142608
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10189527
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10191059
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10195475
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10197864
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10201705
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10203607
GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA im. św. JANA PAWŁA II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, KatowiceTED 645435-2026
Kalajoen kaupunki, KalajokiTED 667165-2026
Valsts akciju sabiedrība "Latvijas gaisa satiksme", Lidosta "Rīga", Mārupes novads, Mārupes pagastsEIS 183996
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daugavpils reģionālā slimnīca"EIS 184067
ewl Rohrnetz AG, Luzernsimap #44298
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos (PV), KaunasTED 661775-2026
SIMAP: Questa non è una pubblicazione ufficiale. Fanno fede i dati pubblicati su www.simap.ch. L’utilizzo dei dati SIMAP è soggetto alle relative condizioni.