AB Klaipėdos vanduo (PV), KlaipėdaTED 681227-2026
Appels d’offres publics en Lituanie
204 appels d’offres ouverts
UAB Kuršėnų komunalinis ūkis (PV)CVP IS 10027875
Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijosCVP IS 10152242
VŠĮ Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrasCVP IS 10208383
Šakių rajono savivaldybės administracijaCVP IS 10236932
Marijampolės savivaldybės administracijaCVP IS 10239963
Nacionalinis kibernetinio saugumo centras prie Krašto apsaugos ministerijosCVP IS 10199776
VšĮ Klaipėdos universiteto ligoninė (Perkančioji organizacija)CVP IS 10200197
Lietuvos kalėjimų tarnybaCVP IS 10224019
UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV)CVP IS 10229086
UAB "Klaipėdos paslaugos" (PV)CVP IS 10234092
Akcinė bendrovė Turto bankas (PV)CVP IS 10235828
Lietuvos kalėjimų tarnybaCVP IS 10242194
Akcinė bendrovė Turto bankas (PV)CVP IS 10242568
Kauno miesto savivaldybės administracijaCVP IS 10218805
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūraCVP IS 10221445
Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, VilniusTED 683571-2026
Nacionalinė švietimo agentūra, VilniusTED 665641-2026
Lietuvos teismo ekspertizės centras, VilniusTED 677882-2026
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)CVP IS 10239141
SIMAP: Ceci n’est pas une publication officielle. Seules les données publiées sur www.simap.ch font foi. L’utilisation des données SIMAP est soumise à ses conditions.