Klaipėdos valstybinė kolegija (PV)CVP IS 10143919
Öffentliche Ausschreibungen: Litauen
101 offene Ausschreibungen
Nacionalinė švietimo agentūra, VilniusTED 655553-2026
Elektrėnų savivaldybės administracijaCVP IS 10144782
Elektrėnų savivaldybės administracijaCVP IS 10150738
Uždaroji akcinė bendrovė "PANEVĖŽIO GATVĖS" (PV)CVP IS 10154743
Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos Įgulų aptarnavimo tarnybaCVP IS 10157261
Alytaus miesto savivaldybės administracijaCVP IS 10160749
Pakruojo rajono savivaldybės administracijaCVP IS 10162538
VšĮ Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centras (PV)CVP IS 10180850
Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijosCVP IS 10181897
Nacionalinė švietimo agentūra, VilniusTED 659250-2026
Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnybaCVP IS 10158423
Akcinė bendrovė Turto bankas (PV)CVP IS 10181929
Lietuvos kariuomenės Mechanizuotoji pėstininkų brigada "Geležinis Vilkas"CVP IS 10157452
AB "Amber Grid"CVP IS 9669249
AB Klaipėdos vanduo (PV), KlaipėdaTED 716787-2026
Prienų globos namaiCVP IS 10142608
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10189527
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10191059
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10195475
SIMAP: Dies ist keine amtliche Veröffentlichung. Massgebend sind die auf der Plattform www.simap.ch veröffentlichten Daten. Für die Nutzung der SIMAP-Daten gelten die Nutzungsbedingungen.