AB Via Lietuva (PV), VilniusTED 664440-2026
Öffentliche Ausschreibungen: Litauen
204 offene Ausschreibungen
AB Via Lietuva (PV), VilniusTED 724263-2026
Elektrėnų savivaldybės administracijaCVP IS 10136375
Tauragės rajono savivaldybės administracijaCVP IS 10144753
Tauragės rajono savivaldybės administracijaCVP IS 10174992
LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBINĖ DARBO INSPEKCIJA PRIE SADMCVP IS 10178716
Lietuvos šaulių sąjunga (PV)CVP IS 10185280
AB "Amber Grid"CVP IS 9895570
Šiaulių apskaitos centrasCVP IS 10161512
Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijosCVP IS 10187022
VĮ Registrų centras (PV)CVP IS 10183052
Pėstininkų brigados Geležinis Vilkas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo pėstininkų batalionasCVP IS 10239404
Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų vadovybėCVP IS 10219801
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10176143
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10209741
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10212811
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10215161
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10219268
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10222123
Priėmimo ir integracijos agentūraCVP IS 10225327
SIMAP: Dies ist keine amtliche Veröffentlichung. Massgebend sind die auf der Plattform www.simap.ch veröffentlichten Daten. Für die Nutzung der SIMAP-Daten gelten die Nutzungsbedingungen.